СК “Профіспорт” Чемпіон “DEFENDA-Ліга” Результати 8-го туру Чемпіонату “DEFENDA-Ліга”

28 жовтня зіграними матчами 8-го туру другого етапу, було завершено Чемпіонат “DEFENDA-Ліга” Черкаської області з футболу. Інтрига щодо чемпіонського звання і розподілу призових місць зберігалася до самого кінця змагання. Одразу два клуби сперечалися за те, щоб вперше в історії приміряти золоті нагороди “DEFENDA-Ліга” бронзовий призер торішнього чемпіонату та фіналіст цьогорічного Кубку Черкаської області “Кубок Героїв ЗСУ” кочубіївський “Базис” і команда яка тільки другий рік приймає участь в обласних змагань “Профіспорт” з Золотоноші.

Здобувши мінімальну перемогу у 8-му турі над ФК “УТК” 1:0, СК “Профіспорт” в перше в своїй історії виграє Чемпіонат області “DEFENDA-Ліга” та здобуває золоті нагороди. ФК “УТК” оформили бронзові нагороди (нагадаємо що у липні “УТК” став володарем Кубку Черкаської області “Кубок Героїв ЗСУ”).
СК “Базис” програвши ФК “Златокрай-2017” 2:3 та здобули срібні нагороди Чемпіонату.