ДІТИ -НАШЕ МАЙБУТНЄ 2011-2012 р.н.

ТУР 1

0 - 10

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12

8 - 1

СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12

1 - 2

ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12

1 - 4

ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12

2 - 1

ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12

0 - 2

«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12

22 - 0

«Атлетик» Черкаси 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12

8 - 1

ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12

ТУР 2

5 - 0

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12

5 - 2

СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12

3 - 3

ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12

1 - 1

ДЮСШ Маньківка 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12

2 - 3

ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12

9 - 0

ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12

ТУР 3

6 - 0

«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12

0 - 6

«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12

1 - 0

ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12

0 - 0

«Атлетик» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12

2 - 9

ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12

4 - 9

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12

4 - 1

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12

2 - 2

ФШМ «Явір» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12

ТУР 2

3 - 5

КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12

10:30

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12

ТУР 4

15:00

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12

15:00

ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12

15:00

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12

15:00

«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12

15:00

КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12

15:00

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12

15:00

ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12

15:00

ФШМ «Явір» Черкаси 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12

ТУР 5

15:00

«Атлетик» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12

15:00

«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12

15:00

ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12

15:00

«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12

15:00

«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12

15:00

ФШМ «Явір» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12

15:00

ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12

15:00

«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12

ТУР 6

15:00

ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12

15:00

ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12

15:00

ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12

15:00

СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12

15:00

«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12

15:00

ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12

15:00

КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12

15:00

ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12

Попередні чемпіони

УТК 2021

Златокрай 2020

Альтаїр 2019