Новини
Асоціація
Про Асоціацію
Виконавчий комітет ЧОАФ
Постійні комітети
Постійні члени Асоціації
Змагання
Календар спортивно-масових заходів
Правила гри
DEFENDA ліга
Defenda Ліга 2024
DEFENDA Ліга 2023
Склади команд
Бомбардири (вища ліга)
Вища ліга 2022
Tevitta ліга
Tevitta Ліга
Календар ігор 2022 року
Склади команд
Бомбардири (перша ліга)
Кубок Черкащини
Кубок Героїв ЗСУ – 2024
Кубок Героїв ЗСУ – 2023
Кубок Героїв ЗСУ - 2022
Ветерани
Дитяча ліга
Змагання “Шкіряний м’яч”
Документи
Статут Асоціації
Рішення виконкому
Рішення КДК
Робоча документація
Регламенти та положення
Положення про щорічний обласний огляд-конкурс
Перелік дисциплінарних санкцій
Тимчасовий протокол
Типова форма заяви на проведення реєстрації
Медіа
Відео
Фотогалерея
Призначення офіційних осіб
Дискваліфіковані
Гаврильченко Богдан
26 Листопада, 2004
Шлончак Віктор
Юхименко Анатолій
Римський Валентин
Карбовський Олексій
Клименко Юрій
Ільченко Олексій
Кудін Вячеслав
Щербина Володимир
Чернявський Руслан
Піддубний Микола
Білоус Веніамін
Казанюк Олександр
Янчук Сергій
Слинько Роман
Вагін Віталій
Тарасенко Олександр
Дудник Іван
Топтун Владислав
Оганесов Антон
Куць Олександр
Казанюк Дмитро
Скороходов Денис
Трегубов Володимир
Погрібний Володимир
Качур Руслан
Підвисіцький Віталій
Бондар Борис
Новик Максим
Безгуба Микола
Говоров Віктор
Жук Валерій
Моторний Віктор
Боговик Андрій
Дяченко Олександр
Мачульський Сергій
Кострома Ігор
Єрошов Віктор
Дейнеко Євген
Шевченко Сергій
Гріщенко Юрій
Манжела Олександр
Штангей Ігор
Красніцький Олексій
Гонщик Вадим
Культенко Юрій
Гут Олександр
Гай Антон
Голосенко Денис
Дашковський Дмитро
Тепляков Артем
Галущенко Сергій
Уланович В'ячеслав
Саранюк Володимир
Волинець Максим
Силка Олег
Каплюченко Федір
Дюшко Станіслав
Соловей Сергій
Лисак Олексій
Гончаров Сергій
Бакуменко Володимир
Завгородній Олександр
Сутула Максим
Козубенко Олександр
Баєв Сергій
Макотринський Артем
Скорба Вадим
Рудь Артем
Дядюра Ігор
Горобець Віталій
Неїжкаша Тарас
Пустовіт Віктор
Євич Андрій
Шкондін Олександр
Гедерім Максим
Валашенко Владислав
Довгун Руслан
Кобець Євгеній
Левенець Василь
Бондаренко Володимир
Корець Іван
Парфьонов Олександр
Крамаренко Іван
Курята Віктор
Остренко Павло
Коваленко Василь
Валькірний Євген
Кисіль Ігор
Бурковецький Михайло
Татарін Віктор
Харченко Сергій
Думенко Дмитро
Мельник Іван
Яжук Ярослав
Бурлін Анатолій
Кушнірук Володимир
Дяченко Віталій
Покась Володимир
Ткаченко Вячелсав
Ткач Андрій
Сінчук Віталій
Шумський Євген
Стародуб Андрій
Маценко Денис
Смоляр Віталій
Кирпатий Євгеній
Горбинко Андрій
Холіч Антон
Ганзевич Вячеслав
Грицай Віталій
Лєнчінков Андрій
Кошелюк Дмитро
Кіт Павло
Петриченко Максим
Єжаченко Євгеній
Дудник Святослав
Подгорський Роман
Слободяник Святослав
Мельник Ярослав
Федоров Володимир
Перовий Владислав
Папаянін Ігор
Яловенко Святослав
Гісь Іван
Кедик Ігор
Шевченко Микита
Кулинич Богдан
Коркішко Олег
Посторонко Микола
Ткаченко Юрій
Коваленко Сергій
Коломієць Роман
Костенко Олексій
Жарко Богдан
Дунда Євгеній
Коваленко Андрій
Дьока Руслан
Горідько Анатолій
Головко Всеволод
Головко Олег
Іщенко Ярослав
Світлов Андрій
Сахно Євгеній
Вечірній Сергій
Рябченко Михайло
Магльований Ярослав
Гірський Владислав
Гарнага Сергій
Мірцхулава Андрій
Гриб Олег
Годований Олексій
Кулаков Василь
Макогон Анатолій
Шаламай Олександр
Малимон Віталій
Дєєв Вячеслав
Рибцов Володимир
Гончар Антон
Купріянчук Руслан
Сиса Олександр
Онученко Олексій
Дуженко Єгор
Діденко Антон
Манюшкін Микола
Подколзін Дмитро
Бреус Денис
Бойко Ігор
Магльований Роман
Сорокін Олексій
Паталах Вадим
Білошицький Василь
Геращенко Віталій
Левченко Артур
Конюша Олексій
Сидоренко Владислав
Мальчик Олексій
Твердоух Сергій
Агарін Нікіта
Зоря Віталій
Ніколенко Ілля
Кузьмак Роман
Бронський Максим
Аджубей Владислав
Ковбасюк Вадим
Новиков Вадим
Пономаренко Роман
Мохаммад Амір
Алієв Сухраб
Кирилюк Владислав
Видиш Павло
Задоя Олександр
Мозговий Микола
Доненко Іван
Цукор Денис
Мельник Олег
Савченко Дмитро
Сінькевич Владислав
Плахотін Ігор
Тищенко Максим
Карамалак Олександр
Різник Роман
Колесник Григорій
Леушін Владислав
Гоняний Андрій
Аргеєв Олександр
Троценко Руслан
Колос Олександр
Лут Євгеній
Погребняк Денис
Моцар Руслан
Попов Дмитро
Коваленко Артур
Котолуп Володимир
Магльований Вячеслав
Пархоменко Едуард
Когус Родіон
Волощук Євгеній
Гирич Владислав
Бабич Олександр
Правук Юрій
Мороз Олександр
Панченко Олександр
Новіков Сергій
Ступак Сергій
Тарасюк Станіслав
Самарський Вадим
Литвин Ярослав
Дуручава Тимур
Боярський Роман
Шурубура Денис
Токарев Олександр
Онученко Сергій
Ветушко Богдан
Дорош Семен
Панченко Владислав
Тверезенко Олексій
Дровольський Максим
Кравченко Сергій
Васильєв Іван
Бондаренко Руслан
Мотрич Микола
Зозуля Анатолій
Біда Сергій
Овсянніков Євгеній
Березюк Едуард
Лимар Максим
Сотник Владислав
Маслюк Сергій
Тастанкулов Владислав
Потапов Роман
Гавриш Станіслав
Віслевський Олександр
Патлань Сергій
Єсаулов Артем
Бондаренко Олександр
Жох Іван
Гвоздь Тимур
Крамаренко Дмитро
Бовшик Вадим
Полозюк Богдан
Жежер Артур
Семенога Руслан
Юхименко Іван
Орел Вячеслав
Солодкий Вадим
Яременко Олександр
Столяр Владислав
Чорний Вадим
Лось Валентин
Бойко Олександр
Передерій Олексій
Піддубний Олексій
Пшоно Олексій
Холіч Євгеній
Маняк Максим
Боярчук Олексій
Лимар Денис
Барсен Руслан
Нікішов Станіслав
Затуливітер Артем
Никитенко Ілля
Лобода Вадим
Панасенко Євгеній
Прокопенко Богдан
Осіпчук Микола
Кирилюк Вадим
Масло Дмитро
Харченко Максим
Шкода Максим
Веселов Ярослав
Коломоєць Віталій
Ястремський Богдан
Мизюк Юрій
Гиндик Олександр
Білоус Владислав
Марченко Віталій
Бірюк Ігор
Горбань Богдан
Гладкий Юрій
Пастушенко Олександр
Мандрика Богдан
Борисюк Олександр
Лемещук Віталій
Кольєв Євгеній
Сурженко Максим
Боршош Сергій
Лукомський Денис
Праведний Роман
Фещенко Сергій
Заїченко Володимир
Хрущов Павло
Олійник Руслан
Тенжицький Вадим
Хміль Вадим
Кавун Тимур
Пісний Володимир
Ясініцький Ростислав
Кулик Ілля
Норенко Артем
Вовкотруб Олексій
Білоус Артем
Масоха Артем
Надобенко Вадим
Шепель Владислав
Любченко Анатолій
Дашко Костянтин
Показа Сергій
Пужанівський Костянтин
Зайченко Максим
Заїченко Дмитро
Хуторянський Дмитро
Кобець Сергій
Пантелей Олександр
Танцюра Дмитро
Кравченко Іоан
Онопрієнко Захар
Литвин Євгеній
Блажко Валерій
Семенюк Ярослав
Гриненко Олександр
Антоненко Віталій
Король Артем
Несват Олександр
Чеберяк Сергій
Гаврилюк Роман
Мельниченко Максим
Волошко Богдан
Маркарян Сергій
Чепурний Іван
Устенко Артем
Устименко Максим
Строчинський Даниїл
Демченко Петро
Пуш Нікіта
Сулима Андрій
Ковальов Олександр
Вініченко Богдан
Піддубняк Олександр
Казарян Артем
Гичка Богдан
Клопотенко Костянтин
Лісовий Ян
Актавін Вадим
Крилов Сергій
Давиденко Владислав
Меркулов Євгеній
Кияниця Артем
Голубєв Олександр
Онищенко Євгеній
Школьний Костянтин
Пуха Ярослав
Щукін Владислав
Махно Станіслав
Безродний Дмитро
Погребняк Макар
Швиденко Денис
Попов Єгор
Федорчук Владислав
Власенко Віталій
Молоков Кирило
Дувняк Ігор
Кулініч Артем
Стась Ігор
Пащенко Артем
Роздорожній Нікіта
Гончаренко Олександр
Яцура Павло
Собко Олександр
Решетило Володимир
Чубенко Владислав
Сальніков Руслан
Ананко Ярослав
Краснюк Назарій
Блонський Мар'ян
Орлюк Владислав
Капля Станіслав
Семенюк Матвій
Здирко Володимир
Жуковський Роман
Грошев Денис
Хмара Андрій
Белих Богдан
Лазаренко Андрій
Малько Олександр
Бондаренко Данило
Пилипець Марк
Мацюк Ярослав
Богдан Антон
Парчинський Едуард
Ковтун Назарій
Веселов Назар
Босенко Ігор
Шевчук Артур
Баковський Денис
Грушка Іван
Безух Максим
Марченко Максим
Рябошапка Олександр
Бондаренко Владислав
Рижак Дмитро
Баранник Євгеній
Пелих Денис
Черняховський Ілля
Медведенко Ренат
Глущенко Матвій
Манько Максим
Висоцький Антон
Черненко Максим
Бровченко Андрій
Найда Іван
Мельник Назарій
Мазур Євгеній
Осипчук Данііл
Міхновський Захар
Юшков Андрій
Яценко Максим
Цьопа Вадим
Лущій Ігор
Панченко Ігор
Ковальов Ілля
Настенко Владислав
Суханов Едуард
Мельничук Євгеній
Росс Антон
Чуєнко Тарас
Корнеєв Артем
Долгов Олексій
Артеменко Олег
Онищенко Ернест
Ольшевський Арсеній
Бондаренко Олександр
Анікієнко Віталій
Миколюк Максим
Болотніков Владислав
Якущенко Роман
Пилипенко Владислав
Гибало Сергій
Микитенко Роман
Федоренко Даніїл
Алієв Тимур
Іващенко Максим
Гаврильченко Богдан
Чорний Назар
Паримський Андрій
Філоненко Андрій
Курильчук Максим
Ососкало Андрій
Поліщук Ярослав
Орел Дмитро
Глущик Дмитро
Матюшкін Денис
Кравченко Єгор
Гладченко Богдан
Петриченко Адріан
Томіленко Євген
Кравченко Олександр
Бондаренко Богдан
Падафа Ростислав
Забара Максим
Бугаєнко Євгеній
Соломка Іван
Гладкий Ігор
Мазур Іван
Шинкарюк Богдан
Бондаренко Володимир
Дашко Роман
Гнатенко Олександр
Ганич Данило
Кравченко Максим
Петренко Максим
Тесля Нікіта
Зайченко Олексій
Овчінніков Владислав
Король Євгеній
Вівденко Владислав
Мінаков Владислав
Копійченко Олександр
Погорілий Олександр
Онищенко Роман
Ткаченко Владислав
Ім\'я
Гаврильченко Богдан
Національність
Україна
Ліги
DEFENDA-Ліга Група Б, Кубок Черкаської області "Кубок Героїв ЗСУ", Tevitta-ліга
Сезони
2022, 2023
Вік
19
DEFENDA-Ліга Група Б
Сезон
Клуб
Голи
Автогол
Зіграно матчів
Хвилин на полі
Нереалізований пенальті
Жовті картки
Червоні картки
2023
ФК Тальне
1
0
9
738
0
0
0
Всього
-
1
0
9
738
0
0
0
Кубок Черкаської області "Кубок Героїв ЗСУ"
Сезон
Клуб
Голи
Автогол
Зіграно матчів
Хвилин на полі
Нереалізований пенальті
Жовті картки
Червоні картки
2023
ФК Тальне
0
0
3
248
0
0
0
Всього
-
0
0
3
248
0
0
0
Tevitta-ліга
Сезон
Клуб
Голи
Автогол
Зіграно матчів
Хвилин на полі
Нереалізований пенальті
Жовті картки
Червоні картки
2022
Шевченків край
1
0
11
963
0
1
0
Всього
-
1
0
11
963
0
1
0
Дата
Головна
Результат
Away
Команда
Стадіон
2023-07-08 16:00:44
8 Липня, 2023
Шевченків край
3 - 4
ФК Тальне
16:00:44
16:00
N/A
2023-07-01 16:00:56
1 Липня, 2023
ФК Тальне
1 - 2
СК Жашківська громада
16:00:56
16:00
N/A
2023-06-28 16:00:38
28 Червня, 2023
ФК УТК
4 - 3
ФК Тальне
16:00:38
16:00
N/A
2023-06-24 16:00:05
24 Червня, 2023
СК Базис
2 - 0
ФК Тальне
16:00:05
16:00
N/A
2023-06-17 16:00:09
17 Червня, 2023
ФК Тальне
2 - 0
Шевченків край
16:00:09
16:00
N/A
2023-06-14 16:00:55
14 Червня, 2023
ФК Тальне
1 - 2
ФК УТК
16:00:55
16:00
N/A
2023-06-10 16:00:52
10 Червня, 2023
ФК Тальне
5 - 0
СК Росава
16:00:52
16:00
N/A
2023-06-03 13:00:34
3 Червня, 2023
ФК Халк
0 - 3
ФК Тальне
13:00:34
13:00
N/A
2023-05-27 16:00:26
27 Травня, 2023
ФК Тальне
0 - 1
ФК УТК
16:00:26
16:00
N/A
2023-05-20 15:00:01
20 Травня, 2023
ФК Златокрай-2017
0 - 1
ФК Тальне
15:00:01
15:00
N/A
2023-05-13 15:00:22
13 Травня, 2023
СК Жашківська громада
1 - 3
ФК Тальне
15:00:22
15:00
N/A
2023-05-06 15:00:16
6 Травня, 2023
ФК Тальне
0 - 1
СК Базис
15:00:16
15:00
N/A
2023-04-15 15:00:29
15 Квітня, 2023
Шевченків край
2 - 6
ФК Тальне
15:00:29
15:00
N/A
2022-11-13 13:00:20
13 Листопада, 2022
Рось
6 - 1
Шевченків край
13:00:20
13:00
N/A
2022-11-06 14:00:06
6 Листопада, 2022
Шевченків край
1 - 3
СК Ватутіне
14:00:06
14:00
N/A
2022-10-30 13:00:18
30 Жовтня, 2022
Шевченків край
1 - 0
Патріот
13:00:18
13:00
N/A
2022-10-16 14:00:19
16 Жовтня, 2022
СК Базис-2
2 - 2
Шевченків край
14:00:19
14:00
N/A
2022-10-09 14:00:44
9 Жовтня, 2022
Шевченків край
1 - 2
ФК Тальне
14:00:44
14:00
N/A
2022-10-02 14:00:25
2 Жовтня, 2022
Шевченків край
1 - 5
ФК УТК-2
14:00:25
14:00
N/A
2022-09-25 14:00:34
25 Вересня, 2022
СК Ватутіне
0 - 0
Шевченків край
14:00:34
14:00
N/A
2022-09-18 15:00:39
18 Вересня, 2022
Шевченків край
1 - 0
Рось
15:00:39
15:00
N/A
2022-09-11 15:00:48
11 Вересня, 2022
Патріот
1 - 1
Шевченків край
15:00:48
15:00
N/A
2022-09-04 15:00:29
4 Вересня, 2022
Шевченків край
1 - 4
СК Базис-2
15:00:29
15:00
N/A
2022-08-21 15:00:50
21 Серпня, 2022
ФК Тальне
3 - 0
Шевченків край
15:00:50
15:00
N/A
Попередні чемпіони
СК "Профіспорт"
2023
ФК "УТК"
2022
ФК "УТК"
2021