Новини
Асоціація
Про Асоціацію
Виконавчий комітет ЧОАФ
Постійні комітети
Постійні члени Асоціації
Змагання
Календар спортивно-масових заходів
Правила гри
DEFENDA ліга
DEFENDA ліга 2023
Склади команд
Бомбардири (вища ліга)
Вища ліга 2022
Перша ліга
Календар ігор 2022 року
Склади команд
Бомбардири (перша ліга)
Кубок Черкащини
Кубок Героїв ЗСУ – 2023
Кубок Героїв ЗСУ - 2022
Ветерани
Дитяча ліга
Змагання “Шкіряний м’яч”
Документи
Статут Асоціації
Рішення виконкому
Рішення КДК
Робоча документація
Регламенти та положення
Положення про щорічний обласний огляд-конкурс
Перелік дисциплінарних санкцій
Тимчасовий протокол
Типова форма заяви на проведення реєстрації
Медіа
Відео
Фотогалерея
Призначення офіційних осіб
Дискваліфіковані
Гаврильченко Богдан
26 Листопада, 2004
Потапов Роман
Полозюк Богдан
Здирко Володимир
Казанюк Олександр
Кирпатий Євгеній
Лісовий Ян
Лущій Ігор
Любченко Анатолій
Подколзін Дмитро
Рябошапка Олександр
Рябченко Михайло
Ткач Андрій
Щербина Володимир
Юшков Андрій
Кузьмак Роман
Овчінніков Владислав
Паримський Андрій
Ковтун Назарій
Тарасюк Станіслав
Бондаренко Олександр
Богдан Антон
Алієв Тимур
Тастанкулов Владислав
Годований Олексій
Борисюк Олександр
Янчук Сергій
Кравченко Олександр
Суханов Едуард
Гріщенко Юрій
Алієв Сухраб
Дровольський Максим
Дашко Костянтин
Кулініч Артем
Пантелей Олександр
Масоха Артем
Дашко Роман
Соломка Іван
Власенко Віталій
Мацюк Ярослав
Настенко Владислав
Гоняний Андрій
Жук Валерій
Попов Єгор
Кавун Тимур
Уланович В'ячеслав
Кравченко Сергій
Бондаренко Володимир
Копійченко Олександр
Шинкарюк Богдан
Лемещук Віталій
Мазур Іван
Погорілий Олександр
Гладченко Богдан
Ступак Сергій
Роздорожній Нікіта
Мазур Євгеній
Фещенко Сергій
Ястремський Богдан
Хмара Андрій
Білоус Веніамін
Баєв Сергій
Ветушко Богдан
Мачульський Сергій
Пустовіт Віктор
Гладкий Юрій
Пужанівський Костянтин
Білоус Владислав
Кобець Євгеній
Погрібний Володимир
Голубєв Олександр
Волинець Максим
Трегубов Володимир
Єжаченко Євгеній
Думенко Дмитро
Холіч Євгеній
Король Євгеній
Микитенко Роман
Дуженко Єгор
Карбовський Олексій
Мизюк Юрій
Ткаченко Владислав
Слободяник Святослав
Дудник Іван
Юхименко Іван
Красніцький Олексій
Ганич Данило
Бровченко Андрій
Глущик Дмитро
Кедик Ігор
Мельник Олег
Онопрієнко Захар
Решетило Володимир
Рижак Дмитро
Устенко Артем
Хміль Вадим
Боярський Роман
Манюшкін Микола
Самарський Вадим
Пелих Денис
Онученко Олексій
Меркулов Євгеній
Бурковецький Михайло
Корнеєв Артем
Падафа Ростислав
Панченко Олександр
Маняк Максим
Моторний Віктор
Ніколенко Ілля
Новик Максим
Бойко Ігор
Норенко Артем
Баковський Денис
Бугаєнко Євгеній
Веселов Назар
Веселов Ярослав
Гаврильченко Богдан
Гирич Владислав
Гичка Богдан
Гісь Іван
Гриб Олег
Дашковський Дмитро
Демченко Петро
Костенко Олексій
Патлань Сергій
Петренко Максим
Петриченко Адріан
Погребняк Денис
Слинько Роман
Чернявський Руслан
Яжук Ярослав
Магльований Ярослав
Бірюк Ігор
Боговик Андрій
Бронський Максим
Вечірній Сергій
Грошев Денис
Крамаренко Дмитро
Макотринський Артем
Моцар Руслан
Мохаммад Амір
Леушін Владислав
Онученко Сергій
Пастушенко Олександр
Показа Сергій
Попов Дмитро
Різник Роман
Цукор Денис
Шевченко Микита
Шевченко Сергій
Білоус Артем
Валькірний Євген
Говоров Віктор
Гончар Антон
Гончаров Сергій
Євич Андрій
Забара Максим
Лазаренко Андрій
Медведенко Ренат
Миколюк Максим
Перовий Владислав
Плахотін Ігор
Пшоно Олексій
Савченко Дмитро
Сиса Олександр
Скорба Вадим
Смоляр Віталій
Соловей Сергій
Томіленко Євген
Філоненко Андрій
Харченко Сергій
Шкода Максим
Безух Максим
Сінькевич Владислав
Танцюра Дмитро
Маркарян Сергій
Маслюк Сергій
Крамаренко Іван
Васильєв Іван
Кирилюк Владислав
Колесник Григорій
Школьний Костянтин
Юхименко Анатолій
Колос Олександр
Маняк Максим
Король Артем
Оганесов Антон
Блажко Валерій
Погребняк Макар
Чорний Вадим
Шурубура Денис
Горобець Віталій
Дудник Святослав
Зоря Віталій
Лут Євгеній
Рудь Артем
Сорокін Олексій
Твердоух Сергій
Гірський Владислав
Тепляков Артем
Аргеєв Олександр
Безгуба Микола
Блонський Мар'ян
Волощук Євгеній
Гонщик Вадим
Горбань Богдан
Горбинко Андрій
Давиденко Владислав
Коломієць Роман
Кудін Вячеслав
Малько Олександр
Манжела Олександр
Масло Дмитро
Панченко Владислав
Грушка Іван
Вагін Віталій
Пономаренко Роман
Гарнага Сергій
Карамалак Олександр
Козубенко Олександр
Левенець Василь
Дюшко Станіслав
Пісний Володимир
Підвисіцький Віталій
Коломоєць Віталій
Шкондін Олександр
Орел Вячеслав
Дувняк Ігор
Онищенко Євгеній
Семенюк Ярослав
Пуш Нікіта
Черненко Максим
Кулинич Богдан
Тесля Нікіта
Пилипенко Владислав
Осипчук Данііл
Гаврилюк Роман
Бурлін Анатолій
Бондаренко Руслан
Доненко Іван
Куць Олександр
Лєнчінков Андрій
Магльований Вячеслав
Парфьонов Олександр
Петриченко Максим
Галущенко Сергій
Качур Руслан
Затуливітер Артем
Молоков Кирило
Тенжицький Вадим
Жох Іван
Ільчук Назар
Тарасенко Олександр
Лобода Вадим
Сальніков Руслан
Каплюченко Федір
Мозговий Микола
Троценко Руслан
Казарян Артем
Малимон Віталій
Панасенко Євгеній
Бреус Денис
Баранник Євгеній
Головко Всеволод
Головко Олег
Клименко Юрій
Біда Сергій
Сидоренко Владислав
Валашенко Владислав
Дяченко Олександр
Задоя Олександр
Коваленко Артур
Кольєв Євгеній
Культенко Юрій
Макогон Анатолій
Магльований Роман
Ольшевський Арсеній
Остренко Павло
Сахно Євгеній
Семенюк Матвій
Ясініцький Ростислав
Белих Богдан
Міхновський Захар
Поліщук Ярослав
Скороходов Денис
Вівденко Владислав
Гладкий Ігор
Сутула Максим
Гнатенко Олександр
Осіпчук Микола
Литвин Ярослав
Лось Валентин
Новіков Сергій
Бакуменко Володимир
Бондар Борис
Гибало Сергій
Голосенко Денис
Гут Олександр
Дунда Євгеній
Коваленко Василь
Коваленко Сергій
Ковбасюк Вадим
Корець Іван
Лисак Олексій
Мельник Іван
Мельничук Євгеній
Папаянін Ігор
Піддубний Микола
Піддубний Олексій
Піддубняк Олександр
Росс Антон
Саранюк Володимир
Федоров Володимир
Хрущов Павло
Хуторянський Дмитро
Черняховський Ілля
Шевчук Артур
Яценко Максим
Барсен Руслан
Бовшик Вадим
Єсаулов Артем
Завгородній Олександр
Кисіль Ігор
Когус Родіон
Конюша Олексій
Кострома Ігор
Кравченко Єгор
Курята Віктор
Лукомський Денис
Никитенко Ілля
Нікішов Станіслав
Дєєв Вячеслав
Столяр Владислав
Строчинський Даниїл
Ткаченко Юрій
Цьопа Вадим
Якущенко Роман
Яременко Олександр
Яцура Павло
Дейнеко Євген
Кобець Сергій
Пуха Ярослав
Гавриш Станіслав
Гвоздь Тимур
Гиндик Олександр
Дядюра Ігор
Іващенко Максим
Чубенко Владислав
Ковальов Ілля
Краснюк Назарій
Штангей Ігор
Дяченко Віталій
Литвин Євгеній
Передерій Олексій
Шепель Владислав
Артеменко Олег
Бондаренко Владислав
Кулик Ілля
Мельниченко Максим
Мінаков Владислав
Онищенко Роман
Пархоменко Едуард
Шаламай Олександр
Новиков Вадим
Агарін Нікіта
Березюк Едуард
Гаражун Вадим
Жежер Артур
Зайченко Олексій
Кравченко Іоан
Кравченко Максим
Махно Станіслав
Пасічніченко Владислав
Подоляк Іван
Гедерім Максим
Сурженко Максим
Аджубей Владислав
Бабич Олександр
Капля Станіслав
Коркішко Олег
Котолуп Володимир
Кушнірук Володимир
Прокопенко Богдан
Солодкий Вадим
Татарін Віктор
Шумський Євген
Білошицький Василь
Бондаренко Олександр
Зозуля Анатолій
Клопотенко Костянтин
Купріянчук Руслан
Курильчук Максим
Мірцхулава Андрій
Парчинський Едуард
Пащенко Артем
Федоренко Даніїл
Маценко Денис
Шатських Іван
Лимар Денис
Мальчик Олексій
Марченко Максим
Мороз Олександр
Мотрич Микола
Олійник Руслан
Подгорський Роман
Праведний Роман
Римський Валентин
Семенога Руслан
Стародуб Андрій
Тищенко Максим
Харченко Максим
Шлончак Віктор
Левченко Артур
Кирилюк Вадим
Овсянніков Євгеній
Холіч Антон
Діденко Антон
Сінчук Віталій
Сулима Андрій
Казанюк Дмитро
Мельник Назарій
Дуручава Тимур
Бондаренко Володимир
Чорний Назар
Роєнко Владислав
Єрошов Віктор
Безнос Станіслав
Матюшкін Денис
Вініченко Богдан
Топтун Владислав
Правук Юрій
Боярчук Олексій
Манько Максим
Онищенко Ернест
Болотніков Владислав
Гончаренко Олександр
Жуковський Роман
Кулаков Василь
Світлов Андрій
Силка Олег
Токарев Олександр
Панченко Ігор
Актавін Вадим
Дьока Руслан
Паталах Вадим
Яловенко Святослав
Анікієнко Віталій
Бойко Олександр
Дорош Семен
Кіт Павло
Сотник Владислав
Тверезенко Олексій
Гай Антон
Найда Іван
Устименко Максим
Кияниця Артем
Маринчук Богдан
Надобенко Вадим
Боршош Сергій
Вовкотруб Олексій
Геращенко Віталій
Довгун Руслан
Жарко Богдан
Заїченко Дмитро
Заїченко Володимир
Лимар Максим
Мельник Ярослав
Орел Дмитро
Ососкало Андрій
Чуєнко Тарас
Ананко Ярослав
Бондаренко Данило
Волошко Богдан
Віслевський Олександр
Крилов Сергій
Орлюк Владислав
Рибцов Володимир
Федорчук Владислав
Неїжкаша Тарас
Долгов Олексій
Ільченко Олексій
Ганзевич Вячеслав
Щукін Владислав
Ім\'я
Гаврильченко Богдан
Національність
Україна
Ліги
Перша ліга, DEFENDA-Ліга Група Б, Кубок Черкаської області "Кубок Героїв ЗСУ"
Сезони
2022, 2023
Вік
19
DEFENDA-Ліга Група Б
Сезон
Клуб
Голи
Автогол
Зіграно матчів
Хвилин на полі
Нереалізований пенальті
Жовті картки
Червоні картки
2023
ФК Тальне
1
0
9
738
0
0
0
Всього
-
1
0
9
738
0
0
0
Кубок Черкаської області "Кубок Героїв ЗСУ"
Сезон
Клуб
Голи
Автогол
Зіграно матчів
Хвилин на полі
Нереалізований пенальті
Жовті картки
Червоні картки
2023
ФК Тальне
0
0
3
248
0
0
0
Всього
-
0
0
3
248
0
0
0
Перша ліга
Сезон
Клуб
Голи
Автогол
Зіграно матчів
Хвилин на полі
Нереалізований пенальті
Жовті картки
Червоні картки
2022
Шевченків край
1
0
11
963
0
1
0
Всього
-
1
0
11
963
0
1
0
Дата
Головна
Результат
Away
Команда
Стадіон
2023-07-08 16:00:44
8 Липня, 2023
Шевченків край
3 - 4
ФК Тальне
16:00:44
16:00
N/A
2023-07-01 16:00:56
1 Липня, 2023
ФК Тальне
1 - 2
СК Жашківська громада
16:00:56
16:00
N/A
2023-06-28 16:00:38
28 Червня, 2023
ФК УТК
4 - 3
ФК Тальне
16:00:38
16:00
N/A
2023-06-24 16:00:05
24 Червня, 2023
СК Базис
2 - 0
ФК Тальне
16:00:05
16:00
N/A
2023-06-17 16:00:09
17 Червня, 2023
ФК Тальне
2 - 0
Шевченків край
16:00:09
16:00
N/A
2023-06-14 16:00:55
14 Червня, 2023
ФК Тальне
1 - 2
ФК УТК
16:00:55
16:00
N/A
2023-06-10 16:00:52
10 Червня, 2023
ФК Тальне
5 - 0
СК Росава
16:00:52
16:00
N/A
2023-06-03 13:00:34
3 Червня, 2023
ФК Халк
0 - 3
ФК Тальне
13:00:34
13:00
N/A
2023-05-27 16:00:26
27 Травня, 2023
ФК Тальне
0 - 1
ФК УТК
16:00:26
16:00
N/A
2023-05-20 15:00:01
20 Травня, 2023
ФК Златокрай-2017
0 - 1
ФК Тальне
15:00:01
15:00
N/A
2023-05-13 15:00:22
13 Травня, 2023
СК Жашківська громада
1 - 3
ФК Тальне
15:00:22
15:00
N/A
2023-05-06 15:00:16
6 Травня, 2023
ФК Тальне
0 - 1
СК Базис
15:00:16
15:00
N/A
2023-04-15 15:00:29
15 Квітня, 2023
Шевченків край
2 - 6
ФК Тальне
15:00:29
15:00
N/A
2022-11-13 13:00:20
13 Листопада, 2022
Рось
6 - 1
Шевченків край
13:00:20
13:00
N/A
2022-11-06 14:00:06
6 Листопада, 2022
Шевченків край
1 - 3
СК Ватутіне
14:00:06
14:00
N/A
2022-10-30 13:00:18
30 Жовтня, 2022
Шевченків край
1 - 0
Патріот
13:00:18
13:00
N/A
2022-10-16 14:00:19
16 Жовтня, 2022
СК Базис-2
2 - 2
Шевченків край
14:00:19
14:00
N/A
2022-10-09 14:00:44
9 Жовтня, 2022
Шевченків край
1 - 2
ФК Тальне
14:00:44
14:00
N/A
2022-10-02 14:00:25
2 Жовтня, 2022
Шевченків край
1 - 5
ФК УТК-2
14:00:25
14:00
N/A
2022-09-25 14:00:34
25 Вересня, 2022
СК Ватутіне
0 - 0
Шевченків край
14:00:34
14:00
N/A
2022-09-18 15:00:39
18 Вересня, 2022
Шевченків край
1 - 0
Рось
15:00:39
15:00
N/A
2022-09-11 15:00:48
11 Вересня, 2022
Патріот
1 - 1
Шевченків край
15:00:48
15:00
N/A
2022-09-04 15:00:29
4 Вересня, 2022
Шевченків край
1 - 4
СК Базис-2
15:00:29
15:00
N/A
2022-08-21 15:00:50
21 Серпня, 2022
ФК Тальне
3 - 0
Шевченків край
15:00:50
15:00
N/A
Попередні чемпіони
СК "Профіспорт"
2023
ФК "УТК"
2022
ФК "УТК"
2021