DEFENDA-Ліга 2023

DEFENDA-Ліга 2023

ТУР 2

0 - 1
м. Тальне стадіон "Центральний"

ФК Тальне vs СК Базис

4 - 1
с. Лебедин «ЛНЗ-Арена»

ФК УТК vs Шевченків край

2 - 0
с. Червона Слобода "Авангард"

Слобода vs Патріот

6 - 0
м. Золотоноша стадіон "Колос"

СК Профіспорт vs Урожай

0 - 2
м. Городище стадіон "Колос"

ФК Халк vs СК Росава

2 - 2
м. Кам'янка стадіон "Авангард"

Олімп vs ФК Златокрай-2017

ТУР 3

2 - 1
с. Кочубіївка стадіон "Базис"

СК Базис vs ФК УТК

1 - 11
м. Сміла стадіон "Юність"

Патріот vs СК Профіспорт

1 - 3
м. Жашків стадіон "Центральний"

СК Жашківська громада vs ФК Тальне

4 - 1
с. Лебедин «ЛНЗ-Арена»

Шевченків край vs ФК Халк

1 - 0
м. Черкаси стадіон "Черкаси-Арена"

СК Карбон vs Олімп

3 - 0
м. Золотоноша стадіон "Колос"

ФК Златокрай-2017 vs Слобода

ТУР 4

0 - 7
м. Городище стадіон "Колос"

ФК Халк vs СК Базис

0 - 3
с. Червона Слобода "Авангард"

Слобода vs СК Карбон

8 - 2
с. Паланка "ЦРС"

ФК УТК vs СК Жашківська громада

Перенесено
м. Золотоноша стадіон "Колос"

СК Профіспорт vs ФК Златокрай-2017

4 - 1
с. Степанці стадіон "Маракана"

СК Росава vs Шевченків край

4 - 2
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

Урожай vs Патріот

ТУР 5

6 - 0
м. Жашків стадіон "Центральний"

СК Жашківська громада vs ФК Халк

13 - 2
м. Золотоноша стадіон "Колос"

ФК Златокрай-2017 vs Урожай

0 - 1
м. Тальне стадіон "Центральний"

ФК Тальне vs ФК УТК

4 - 0
м. Кам'янка стадіон "Авангард"

Олімп vs Слобода

0 - 3
с. Білозір'я стадіон "Зоря"

СК Карбон vs СК Профіспорт

3 - 0
с. Кочубіївка стадіон "Базис"

СК Базис vs СК Росава

ТУР 6

0 - 3
м. Городище стадіон "Колос"

ФК Халк vs ФК Тальне

0 - 2
м. Сміла стадіон "Юність"

Патріот vs ФК Златокрай-2017

0 - 5
с. Лебедин «ЛНЗ-Арена»

Шевченків край vs СК Базис

4 - 0
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

СК Росава vs СК Жашківська громада

1 - 3
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

Урожай vs СК Карбон

4 - 1
м. Золотоноша стадіон "Колос"

СК Профіспорт vs Олімп

ТУР 7

16:00

СК Карбон vs Патріот

16:00
с. Червона Слобода "Авангард"

Слобода vs СК Профіспорт

16:00
с. Паланка "ЦРС"

ФК УТК vs ФК Халк

16:00
м. Тальне стадіон "Центральний"

ФК Тальне vs СК Росава

16:00
м. Кам'янка стадіон "Авангард"

Олімп vs СК Росава

16:00

СК Жашківська громада vs Шевченків край

ТУР 8

16:00
м. Кам'янка стадіон "Авангард"

Олімп vs Патріот

16:00
с. Білозір'я стадіон "Зоря"

СК Карбон vs ФК Златокрай-2017

16:00
с. Червона Слобода "Авангард"

Слобода vs Урожай

ТУР 9

16:00
м. Сміла стадіон "Юність"

Патріот vs Слобода

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

ФК Златокрай-2017 vs Олімп

16:00
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

Урожай vs СК Профіспорт

ТУР 10

16:00
м. Кам'янка стадіон "Авангард"

Олімп vs СК Карбон

16:00
с. Червона Слобода "Авангард"

Слобода vs ФК Златокрай-2017

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

СК Профіспорт vs Патріот

ТУР 1

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

ФК Златокрай-2017 vs СК Карбон

16:00
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

Урожай vs Слобода

16:00
м. Сміла стадіон "Юність"

Патріот vs Олімп

16:00
с. Кочубіївка стадіон "Базис"

СК Базис vs СК Жашківська громада

16:00
с. Лебедин «ЛНЗ-Арена»

Шевченків край vs ФК Тальне

16:00
с. Степанці стадіон "Маракана"

СК Росава vs ФК УТК

ТУР 11

16:00
с. Білозір'я стадіон "Зоря"

СК Карбон vs Слобода

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

ФК Златокрай-2017 vs СК Профіспорт

16:00
м. Сміла стадіон "Юність"

Патріот vs Урожай

ТУР 12

16:00
с. Червона Слобода "Авангард"

Слобода vs Олімп

16:00
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

Урожай vs ФК Златокрай-2017

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

СК Профіспорт vs СК Карбон

ТУР 13

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

ФК Златокрай-2017 vs Патріот

16:00
м. Кам'янка стадіон "Авангард"

Олімп vs СК Профіспорт

16:00
с. Білозір'я стадіон "Зоря"

СК Карбон vs Урожай

ТУР 14

16:00
м. Золотоноша стадіон "Колос"

СК Профіспорт vs Слобода

16:00
м. Корсунь Шевченківський стадіон "Колос"

Урожай vs Олімп

16:00
м. Сміла стадіон "Юність"

Патріот vs СК Карбон

Попередні чемпіони

ФК "УТК" 2022

ФК "УТК" 2021

ФК "Златокрай-2017" 2020