Новини
Асоціація
Про Асоціацію
Виконавчий комітет ЧОАФ
Постійні комітети
Постійні члени Асоціації
Змагання
Календар спортивно-масових заходів
Правила гри
DEFENDA ліга
Defenda Ліга 2024
DEFENDA Ліга 2023
Склади команд
Бомбардири (вища ліга)
Вища ліга 2022
Tevitta ліга
Tevitta Ліга
Календар ігор 2022 року
Склади команд
Бомбардири (перша ліга)
Кубок Черкащини
Кубок Героїв ЗСУ – 2024
Кубок Героїв ЗСУ – 2023
Кубок Героїв ЗСУ - 2022
Ветерани
Дитяча ліга
Змагання “Шкіряний м’яч”
Документи
Статут Асоціації
Рішення виконкому
Рішення КДК
Робоча документація
Регламенти та положення
Положення про щорічний обласний огляд-конкурс
Перелік дисциплінарних санкцій
Тимчасовий протокол
Типова форма заяви на проведення реєстрації
Медіа
Відео
Фотогалерея
Призначення офіційних осіб
Дискваліфіковані
Статистика жовтих та червоних карток Вища ліга
2 Жовтня, 2022
Статистика жовтих та червоних карток Вища ліга
Ранг
Гравець
Клуб
Жовті картки
Червоні картки
1
Здирко Володимир
ФК УТК
3
0
2
Любченко Анатолій
ФК УТК
3
0
3
Алієв Сухраб
СК Базис
3
0
4
Шкондін Олександр
Слобода
3
1
5
Орел Вячеслав
СК Профіспорт
3
0
6
Семенюк Ярослав
Слобода
3
0
7
Малимон Віталій
СК Профіспорт
3
0
8
Потапов Роман
ФК УТК
2
0
9
Полозюк Богдан
СК Базис
2
0
10
Лісовий Ян
ФК УТК
2
0
11
Твердоух Сергій
ФК УТК
2
0
12
Кузьмак Роман
СК Базис
2
0
13
Бондаренко Олександр
СК Базис
2
0
14
Гарнага Сергій
Слобода
2
0
15
Попов Єгор
СК Базис
2
0
16
Каплюченко Федір
СК Базис
2
0
17
Троценко Руслан
СК Профіспорт
2
0
18
Клименко Юрій
СК Профіспорт
2
0
19
Біда Сергій
СК Профіспорт
2
0
20
Остренко Павло
Слобода
2
1
21
Безродний Дмитро
Слобода
2
0
22
Погребняк Макар
ФК Златокрай-2017
1
0
23
Шурубура Денис
СК Профіспорт
1
0
24
Дудник Святослав
ФК УТК
1
0
25
Лут Євгеній
ФК УТК
1
0
26
Подколзін Дмитро
ФК УТК
1
0
27
Гірський Владислав
СК Базис
1
1
28
Тепляков Артем
СК Базис
1
0
29
Тарасюк Станіслав
СК Базис
1
0
30
Волощук Євгеній
ФК Златокрай-2017
1
0
31
Горбань Богдан
ФК Златокрай-2017
1
0
32
Підвисіцький Віталій
Слобода
1
0
33
Куць Олександр
СК Профіспорт
1
0
34
Качур Руслан
СК Профіспорт
1
0
35
Тенжицький Вадим
ФК Златокрай-2017
1
0
36
Баранник Євгеній
СК Профіспорт
1
0
37
Головко Всеволод
СК Профіспорт
1
0
38
Коваленко Артур
Слобода
1
0
39
Кольєв Євгеній
Слобода
1
0
40
Культенко Юрій
Слобода
1
0
41
Макогон Анатолій
Слобода
1
0
42
Семенюк Матвій
Слобода
1
0
43
Скороходов Денис
ФК Златокрай-2017
1
0
44
Гладкий Ігор
ФК Златокрай-2017
1
0
45
Король Артем
ФК УТК
0
0
46
Оганесов Антон
Олімп
0
0
47
Блажко Валерій
СК Базис
0
0
48
Чорний Вадим
СК Профіспорт
0
0
49
Горобець Віталій
ФК УТК
0
0
50
Зоря Віталій
ФК УТК
0
0
51
Казанюк Олександр
ФК УТК
0
0
52
Лущій Ігор
ФК УТК
0
0
53
Рудь Артем
ФК УТК
0
0
54
Рябошапка Олександр
ФК УТК
0
0
55
Рябченко Михайло
ФК УТК
0
0
56
Сорокін Олексій
ФК УТК
0
0
57
Щербина Володимир
ФК УТК
0
0
58
Посторонко Микола
СК Базис
0
0
59
Тастанкулов Владислав
СК Базис
0
0
60
Янчук Сергій
СК Базис
0
0
61
Кравченко Олександр
СК Базис
0
0
62
Гріщенко Юрій
СК Базис
0
0
63
Попсуй Олександр
СК Базис
0
0
64
Аргеєв Олександр
ФК Златокрай-2017
0
0
65
Безгуба Микола
ФК Златокрай-2017
0
0
66
Блонський Мар’ян
ФК Златокрай-2017
0
0
67
Вакуленко Антон
ФК Златокрай-2017
0
0
68
Гамалій Вячеслав
ФК Златокрай-2017
0
0
69
Гонщик Вадим
СК Профіспорт
0
0
70
Горбинко Андрій
Ураган-Цетус
0
0
71
Давиденко Владислав
Слобода
0
0
72
Дорош Владислав
ФК Златокрай-2017
0
0
73
Дровольський Максим
ФК Златокрай-2017
0
0
74
Коломієць Роман
ФК Златокрай-2017
0
0
75
Кондрунін Дмитро
ФК Златокрай-2017
0
0
76
Кудін Вячеслав
ФК Златокрай-2017
0
0
77
Малько Олександр
ФК Златокрай-2017
0
0
78
Манжела Олександр
ФК Златокрай-2017
0
1
79
Масло Дмитро
ФК Златокрай-2017
0
0
80
Панченко Владислав
Ураган-Цетус
0
0
81
Грушка Іван
Олімп
0
0
82
Вагін Віталій
Олімп
0
0
83
Пономаренко Роман
Олімп
0
0
84
Карамалак Олександр
Олімп
0
0
85
Козубенко Олександр
Олімп
0
0
86
Левенець Василь
Олімп
0
0
87
Дюшко Станіслав
Олімп
0
0
88
Пісний Володимир
Олімп
0
0
89
Коломоєць Віталій
Олімп
0
0
90
Іщенко Ярослав
СК Росава
0
0
91
Авер’янов Максим
СК Профіспорт
0
0
92
Дашко Костянтин
ФК УТК
0
0
93
Кулініч Артем
СК Карбон
0
0
94
Онищенко Євгеній
СК Карбон
0
0
95
Швиденко Денис
Ураган-Цетус
0
0
96
Пуш Нікіта
СК Карбон
0
0
97
Пантелей Олександр
Ураган-Цетус
0
0
98
Масоха Артем
ФК Тальне
0
0
99
Черненко Максим
ФК Златокрай-2017
0
0
100
Кулинич Богдан
Олімп
0
0
101
Дашко Роман
ФК Тальне
0
0
102
Соломка Іван
Шевченків край
0
0
103
Власенко Віталій
СК Карбон
0
0
104
Мацюк Ярослав
СК Профіспорт
0
0
105
Настенко Владислав
Шевченків край
0
0
106
Білоус Веніамін
Шевченків край
0
0
107
Баєв Сергій
ФК Шпола
0
0
108
Бурлін Анатолій
ФК Златокрай-2017
0
0
109
Доненко Іван
СК Ренет Мліївська ТГ
0
0
110
Кошелюк Дмитро
СК Карбон
0
0
111
Лєнчінков Андрій
Олімп
0
0
112
Магльований Вячеслав
Слобода
0
0
113
Мачульський Сергій
Ураган-Цетус
0
0
114
Парфьонов Олександр
Олімп
0
0
115
Петриченко Максим
СК Карбон
0
0
116
Пустовіт Віктор
Шевченків край
0
0
117
Ткаченко Вячелсав
ФК Златокрай-2017
0
0
118
Галущенко Сергій
СК Ренет Мліївська ТГ
0
0
119
Гладкий Юрій
Шевченків край
0
0
120
Пужанівський Костянтин
Шевченків край
0
0
121
Білоус Владислав
Шевченків край
0
0
122
Погрібний Володимир
Олімп
0
0
123
Єжаченко Євгеній
ФК УТК
0
0
124
Думенко Дмитро
ФК УТК
0
0
125
Холіч Євгеній
ФК УТК
0
0
126
Микитенко Роман
ФК Златокрай-2017
0
0
127
Молоков Кирило
СК Карбон
0
0
128
Березянський Павло
ФК УТК
0
0
129
Жох Іван
Слобода
0
0
130
Юхименко Іван
Шевченків край
0
0
131
Ільчук Назар
СК Базис
0
0
132
Тарасенко Олександр
Олімп
0
0
133
Лобода Вадим
Олімп
0
0
134
Сальніков Руслан
Шевченків край
0
0
135
Бровченко Андрій
ФК УТК
0
0
136
Кедик Ігор
ФК УТК
0
0
137
Решетило Володимир
ФК УТК
0
0
138
Хміль Вадим
ФК УТК
0
0
139
Боярський Роман
Патріот
0
0
140
Самарський Вадим
Патріот
0
0
141
Онученко Олексій
Патріот
0
0
142
Норенко Артем
СК Карбон
0
0
143
Гичка Богдан
Шевченків край
0
0
144
Слинько Роман
Шевченків край
0
0
145
Магльований Ярослав
СК Карбон
0
0
146
Бірюк Ігор
Патріот
0
0
147
Бронський Максим
Патріот
0
0
148
Вечірній Сергій
Патріот
0
0
149
Крамаренко Дмитро
Патріот
0
0
150
Макотринський Артем
Патріот
0
0
151
Моцар Руслан
Патріот
0
0
152
Онученко Сергій
Патріот
0
0
153
Пастушенко Олександр
Патріот
0
0
154
Лебедєв Владислав
ФК УТК
0
0
155
Згура Віталій
СК Профіспорт
0
0
156
Мозговий Микола
СК Профіспорт
0
1
157
Казарян Артем
СК Профіспорт
0
0
158
Панасенко Євгеній
СК Профіспорт
0
0
159
Андрієнко Ігор
СК Профіспорт
0
0
160
Бреус Денис
СК Профіспорт
0
0
161
Ластівка Віталій
СК Профіспорт
0
0
162
Головко Олег
СК Профіспорт
0
0
163
Говоруха Ярослав
СК Профіспорт
0
0
164
Лучанінов Станіслав
СК Профіспорт
0
0
165
Собко Олександр
СК Профіспорт
0
0
166
Сидоренко Владислав
СК Профіспорт
0
0
167
Мина Олександр
СК Профіспорт
0
0
168
Валашенко Владислав
Слобода
0
0
169
Гаркуша Сергій
Слобода
0
0
170
Дяченко Олександр
Слобода
0
0
171
Задоя Олександр
Слобода
0
0
172
Магльований Роман
Слобода
0
0
173
Ольшевський Арсеній
Слобода
0
0
174
Потапенко Едуард
Слобода
0
0
175
Сахно Євгеній
Слобода
0
0
176
Туз Антон
Слобода
0
0
177
Хамко Назар
Слобода
0
0
178
Ясініцький Ростислав
Слобода
0
0
179
Білоус Артем
Рось
0
0
180
Гончар Антон
Рось
0
0
181
Забара Максим
Рось
0
0
182
Лазаренко Андрій
Рось
0
0
183
Медведенко Ренат
Рось
0
0
184
Миколюк Максим
Рось
0
0
185
Перовий Владислав
Рось
0
0
186
Плахотін Ігор
Рось
0
0
187
Пшоно Олексій
Рось
0
0
188
Савченко Дмитро
СК Профіспорт
0
0
189
Сиса Олександр
Рось
0
0
190
Скорба Вадим
Рось
0
0
191
Смоляр Віталій
Рось
0
0
192
Соловей Сергій
Рось
0
0
193
Томіленко Євген
Рось
0
0
194
Харченко Сергій
Рось
0
0
195
Шкода Максим
Патріот
0
0
196
Белих Богдан
ФК Златокрай-2017
0
0
197
Міхновський Захар
ФК Златокрай-2017
0
0
198
Поліщук Ярослав
ФК Златокрай-2017
0
0
199
Фесенко Богдан
ФК Златокрай-2017
0
0
200
Боровець Максим
СК Базис
0
0
201
Танцюра Дмитро
Патріот
0
0
202
Васильєв Іван
Шевченків край
0
0
203
Колос Олександр
СК Ватутіне
0
0
204
Вівденко Владислав
СК Карбон
0
0
205
Кречик Антон
ФК Златокрай-2017
0
0
206
Сутула Максим
ФК Златокрай-2017
0
0
207
Бондаренко Богдан
СК Карбон
0
0
208
Маняк Максим
Олімп
0
0
Попередні чемпіони
СК "Профіспорт"
2023
ФК "УТК"
2022
ФК "УТК"
2021