Fixtures & Results

This is an example Календар. As a new SportsPress user, you should go to your dashboard to delete this Календар and create new Calendars for your content. Have fun!

Fixtures & Results

ДатаМатчЧас/результат
ФК УТК vs СК Базис
Олімп vs Златокрай-2017
ФК Тальне vs СК Ватутіне
СК Ренет vs МСК Дніпро
СК Ренет vs Олімп
ФК УТК vs ФК Тальне
СК Базис vs СК Ватутіне
СК Ватутіне vs ФК УТК
ФК Тальне vs СК Базис
Олімп vs МСК Дніпро
ФК Златокрай-2017 vs СК Ренет
МСК Дніпро vs ФК Златокрай-2017
ФК Златокрай-2017 vs Олімп
СК Базис vs ФК УТК
СК Ватутіне vs ФК Тальне
МСК Дніпро vs СК Ренет
ФК Тальне vs ФК УТК
СК Ватутіне vs СК Базис
Олімп vs СК Ренет
ФК Златокрай-2017 vs МСК Дніпро
ФК УТК vs СК Ватутіне
СК Ренет vs ФК Златокрай-2017
МСК Дніпро vs Олімп
СК Базис vs ФК Тальне
МСК Дніпро vs ФК УТК
СК Базис vs Олімп
Олімп vs СК Базис
ФК УТК vs МСК Дніпро
ФК УТК vs Олімп
СК Ватутіне vs Патріот
ФК УТК-2 vs СК Базис-2
ФК Тальне vs Шевченків край
ФК УТК vs СК Базис
Слобода vs Профіспорт
Патріот vs ФК УТК-2
СК Базис-2 vs ФК Тальне
Урожай vs СК Ватутіне
СК Базис vs Слобода
ФК Златокрай-2017 vs ФК УТК
ФК УТК-2 vs Урожай
ФК Тальне vs Патріот
Шевченків край vs СК Базис-2
Слобода vs ФК Златокрай-2017
Профіспорт vs СК Базис
СК Ватутіне vs ФК УТК-2
Патріот vs Шевченків край
Урожай vs ФК Тальне
ФК УТК vs Слобода
ФК Златокрай-2017 vs Профіспорт
Шевченків край vs Урожай
СК Базис-2 vs Патріот
ФК Тальне vs СК Ватутіне
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12
ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12
«Атлетик» Черкаси 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs ДЮСШ Звенигородка 09-10
«Діамант» Сміла 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs «Юність» Городище 07-08
ДЮСШ Ватутіне 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
ДЮСШ Маньківка 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12
СК Базис vs ФК Златокрай-2017
Профіспорт vs ФК УТК
Урожай vs СК Базис-2
СК Ватутіне vs Шевченків край
ФК УТК-2 vs ФК Тальне
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12
ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs ДЮСШ Звенигородка 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «Діамант» Сміла 09-10
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12
ДЮСШ Маньківка 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs «Юність» Городище 07-08
ДЮСШ Ватутіне 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
Шевченків край vs ФК УТК-2
СК Базис-2 vs СК Ватутіне
Патріот vs Урожай
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12
«Атлетик» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12
ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ФШМ «Явір» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
«Діамант» Сміла 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
«Юність» Городище 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
ДЮСШ Ватутіне 07-08 vs ДЮСШ Маньківка 07-08
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12
СК Базис vs ФК УТК
Профіспорт vs Слобода
Патріот vs СК Ватутіне
СК Базис-2 vs ФК УТК-2
Шевченків край vs ФК Тальне
Слобода vs СК Базис
“Ветеран” Тальне vs “Світ композитів” Ватутіне
ФК УТК vs ФК Златокрай-2017
Урожай vs ФК УТК-2
СК Базис-2 vs Шевченків край
Патріот vs ФК Тальне
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12
ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ФШМ «Явір» Черкаси 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «Діамант» Сміла 09-10
ДЮСШ Звенигородка 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ Ватутіне 07-08
«Юність» Городище 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08
ФК Златокрай-2017 vs Слобода
СК Базис vs Профіспорт
“Світ композитів” Ватутіне vs “Ятрань-80” Умань
ФК УТК-2 vs Патріот
СК Ватутіне vs Урожай
ФК Тальне vs СК Базис-2
“Профіспорт” Золотоноша vs “Ветеран” Тальне
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12
«Атлетик» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ФШМ «Явір» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12
ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10
ДЮСШ Звенигородка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10
СК Ватутіне vs СК Базис-2
«Діамант» Сміла 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ФК УТК-2 vs Шевченків край
Урожай vs Патріот
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ Маньківка 07-08
«Юність» Городище 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08
«Зоря 75» Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
ДЮСШ №1 Умань 07-08 vs ДЮСШ Маньківка 07-08
Слобода vs ФК УТК
Профіспорт vs ФК Златокрай-2017
ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12
ФК УТК-2 vs СК Ватутіне
ФК Тальне vs Урожай
Шевченків край vs Патріот
“Ятрань-80” Умань vs “Профіспорт” Золотоноша
“Ветеран” Тальне vs “Цетус” Черкаси
ДЮСШ №1 Умань 07-08 vs ДЮСШ Ватутіне 07-08
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs ФШМ «Явір» Черкаси 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs «Зоря 75» Умань 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs «Атлетик» Черкаси 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12
ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «Діамант» Сміла 09-10
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
ДЮСШ Маньківка 07-08 vs ДЮСШ Ватутіне 07-08
ДЮСШ №1 Умань 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «Юність» Городище 07-08
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
ФК Златокрай-2017 vs СК Базис
ФК УТК vs Профіспорт
“Профіспорт” Золотоноша vs “Світ композитів” Ватутіне
“Цетус” Черкаси vs “Ятрань-80” Умань
СК Базис-2 vs Урожай
ФК Тальне vs ФК УТК-2
Шевченків край vs СК Ватутіне
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
«Атлетик» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
«Атлетик» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ №1 Умань 07-08
СК Ватутіне vs ФК Тальне
“Цетус” Черкаси vs “Профіспорт” Золотоноша
Урожай vs Шевченків край
Патріот vs СК Базис-2
“Ятрань-80” Умань vs “Ветеран” Тальне
“Світ композитів” Ватутіне vs “Цетус” Черкаси
ФК УТК vs Зірка Кропивницький
Профіспорт vs Олімп
ФК Златокрай-2017 vs Агротех Тишківка
СК Базис vs Зоря Миронівщини
ФК Златокрай-2017 vs СК Базис
ФК Агротех Тишківка vs ФК Зоря Миронівщини
Урожай vs Карбон
ФК Тальне vs СК Росава
ФК Зірка Кропивницький vs Олімп
ФК УТК vs Профіспорт
СК Базис vs ФК Агротех Тишківка
Карбон vs СК Росава
Олімп vs ФК УТК
Профіспорт vs ФК Зірка Кропивницький
Урожай vs ФК Тальне
ФК Зоря Миронівщини vs ФК Златокрай-2017
ФК Зірка Кропивницький vs ФК Зоря Миронівщини
Олімп vs СК Базис
Профіспорт vs ФК Златокрай-2017
ФК УТК vs ФК Агротех Тишківка
ФК Тальне vs Карбон
СК Росава vs Урожай
СК Карбон vs Слобода
ФК Граніт vs ФК УТК
ФК Халк vs ФК Златокрай-2017
ФК Авангард vs Урожай
СК Росава vs Профіспорт
Шевченків край vs ФК Тальне
СК Жашківська громада vs СК Базис
Патріот vs Олімп
СК Базис vs Урожай
СК Карбон vs ФК УТК
Олімп vs СК Профіспорт
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs ДЮСШ Драбів 07-08
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs СК Балта 09-10
ДЮСШ Лисянка 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 07-08
“ЛНЗ”-2 Черкаси vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
ДЮСШ Звенигородка 09-10 vs ДЮСШ Ватутіне 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs ДЮСШ Канів 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs «Зоря-Академія» Білозір’я 09-10
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ДЮСШ Канів 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12
ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs New Generation Черкаси 11-12
ДЮСШ Городище 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs ДЮСШ Лисянка 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
ДЮСШ Драбів 07-08 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ДЮСШ Канів 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10
New Generation Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
«Юність» Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
СК Балта 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs «Юність» Умань 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
«Зоря» Руська Поляна 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
«Зоря-Академія» Білозір’я 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs ДЮСШ Звенигородка 09-10
ФК Тальне vs СК Базис
ФК УТК vs Шевченків край
Слобода vs Патріот
СК Профіспорт vs Урожай
ФК Халк vs СК Росава
Олімп vs ФК Златокрай-2017
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs ДЮСШ Драбів 07-08
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs «Зоря-Академія» Білозір’я 09-10
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs ДЮСШ Канів 09-10
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12
ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs «Зоря» Руська Поляна 11-12
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs New Generation Черкаси 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
«Юність» Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
СК Базис vs ФК УТК
Патріот vs СК Профіспорт
СК Жашківська громада vs ФК Тальне
Шевченків край vs ФК Халк
СК Карбон vs Олімп
ФК Златокрай-2017 vs Слобода
ДЮСШ Драбів 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08 vs ДЮСШ Лисянка 07-08
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
«Зоря-Академія» Білозір’я 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10
ДЮСШ Канів 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ДЮСШ Ватутіне 09-10 vs ДЮСШ Звенигородка 09-10
СК Балта 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
New Generation Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ФК Халк vs СК Базис
ФК Златокрай-2017 vs ФК Тальне
Слобода vs СК Карбон
ФК УТК vs СК Жашківська громада
СК Росава vs Шевченків край
Урожай vs Патріот
ДЮСШ Ватутіне 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs «Юність» Умань 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs ДЮСШ Канів 09-10
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 07-08 vs ДЮСШ Драбів 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs ФШМ «Явір» Черкаси 07-08
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12
ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ №1 Умань 11-12
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ДЮСШ Лисянка 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
ДЮСШ Звенигородка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «Зоря-Академія» Білозір’я 09-10
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs New Generation Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
ДЮСШ Канів 11-12 vs «Зоря» Руська Поляна 11-12
ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ДЮСШ Городище 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
СК Жашківська громада vs ФК Халк
ФК Златокрай-2017 vs Урожай
ФК Тальне vs ФК УТК
Олімп vs Слобода
СК Карбон vs СК Профіспорт
СК Базис vs СК Росава
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs СК Балта 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10
ДЮСШ Драбів 07-08 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 07-08
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
ДЮСШ Канів 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
«Зоря-Академія» Білозір’я 09-10 vs «КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 09-10
СК Балта 09-10 vs ДЮСШ №1 Умань 09-10
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
«Зоря» Руська Поляна 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs ДЮСШ Ватутіне 09-10
«Юність» Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
ДЮСШ «Граніт» Єрки 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
New Generation Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
ФК Халк vs ФК Тальне
Патріот vs ФК Златокрай-2017
Шевченків край vs СК Базис
СК Росава vs СК Жашківська громада
Урожай vs СК Карбон
СК Профіспорт vs Олімп
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs «Юність» Умань 11-12
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs СК Балта 09-10
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
ФШМ «Явір» Черкаси 07-08 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 07-08
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
«КДЮСШ-1-Дніпро» Черкаси 07-08 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 07-08
ФК УТК vs ФК Халк
СК Карбон vs Патріот
Слобода vs СК Профіспорт
ФК Тальне vs СК Росава
Олімп vs СК Росава
СК Жашківська громада vs Шевченків край
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
СК Базис vs СК Профіспорт
ФК Тальне vs ФК УТК
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
ФК Тальне vs Шевченків край
СК Жашківська громада vs СК Базис
СК Профіспорт vs ФК Златокрай-2017
ФК УТК vs СК Росава
Олімп vs Патріот
Слобода vs Урожай
СК Росава vs ФК Халк
Шевченків край vs ФК УТК
СК Базис vs ФК Тальне
ФК Златокрай-2017 vs Олімп
Урожай vs СК Профіспорт
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
Патріот vs Слобода
СК Профіспорт vs СК Базис
ФК УТК vs ФК Тальне
Слобода vs ФК Златокрай-2017
ФК УТК vs СК Базис
Олімп vs СК Карбон
ФК Халк vs Шевченків край
ФК Тальне vs СК Жашківська громада
СК Профіспорт vs Патріот
ФК Златокрай-2017 vs СК Карбон
Урожай vs Слобода
СК Базис vs СК Жашківська громада
Шевченків край vs ФК Тальне
СК Росава vs ФК УТК
Патріот vs Олімп
СК Карбон vs ФК Златокрай-2017
ФК УТК vs СК Базис
СК Базис vs ФК Халк
СК Карбон vs Слобода
ФК Златокрай-2017 vs СК Профіспорт
СК Жашківська громада vs ФК УТК
Патріот vs Урожай
Шевченків край vs СК Росава
СК Росава vs СК Базис
Слобода vs Олімп
ФК УТК vs ФК Тальне
ФК Халк vs СК Жашківська громада
Урожай vs ФК Златокрай-2017
СК Профіспорт vs СК Карбон
ФК Златокрай-2017 vs Патріот
ФК Тальне vs ФК Халк
Олімп vs СК Профіспорт
СК Базис vs Шевченків край
СК Жашківська громада vs СК Росава
СК Карбон vs Урожай
ФК Халк vs ФК УТК
СК Профіспорт vs Слобода
Шевченків край vs СК Жашківська громада
Урожай vs Олімп
Патріот vs СК Карбон
СК Росава vs ФК Тальне
Слобода vs ФК Халк
ФК УТК vs СК Карбон
СК Профіспорт vs ФК Тальне
СК Росава vs ФК Златокрай-2017
Олімп vs СК Базис
Урожай vs Шевченків край
Патріот vs СК Жашківська громада
ФК Тальне vs Олімп
СК Карбон vs СК Росава
СК Базис vs СК Профіспорт
СК Жашківська громада vs Урожай
ФК Златокрай-2017 vs ФК УТК
Шевченків край vs Слобода
ФК Халк vs Патріот
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 09-10
“ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14
ДЮСШ Ватутіне 09-10 vs ДЮСШ Тальне 09-10
СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14
“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14
“Юність” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14
РФШОК Родниківка 13-14 vs ДЮСШ Монастирище 13-14
СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14
«Діамант» Сміла 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14
ДЮСШ Тальне 13-14 vs ДЮСШ Катеринопіль 13-14
КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ” Черкаси 13-14
Патріот vs Шевченків край
СК Профіспорт vs СК Росава
СК Базис vs СК Карбон
ФК Тальне vs ФК Златокрай-2017
Олімп vs ФК УТК
Слобода vs СК Жашківська громада
ФК “Композити” Ватутіне vs “Профіспорт” Золотоноша
“Спартак” Золотоноша vs “Цетус” Черкаси
Урожай vs ФК Халк
«КДЮСШ-1» Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮСШ Канів 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10
ДЮСШ Ватутіне 09-10 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 09-10
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14
ДЮСШ Тальне 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14 vs ДЮСШ Катеринопіль 13-14
ДЮСШ Драбів 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14
ДЮСШ Монастирище 13-14 vs СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14
ДЮСШ Маньківка 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
«Діамант» Сміла 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14
ДЮСШ Ватутіне 13-14 vs ДЮСШ Тальне 13-14
“ЛНЗ” Черкаси 13-14 vs КДЮСШ Кам’янка 13-14
ФК Златокрай-2017 vs СК Базис
Шевченків край vs Урожай
СК Жашківська громада vs Патріот
СК Росава vs Олімп
ФК УТК vs СК Профіспорт
СК Карбон vs ФК Тальне
“Цетус” Черкаси vs “Профіспорт” Золотоноша
“Спартак” Золотоноша vs ФК “Композити” Ватутіне
ФК Халк vs Слобода
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
ДЮСШ Городище 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
«КДЮСШ-1» Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ Ватутіне 09-10
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14
«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14 vs ДЮСШ Монастирище 13-14
РФШОК Родниківка 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14
ДЮСШ Канів 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14
СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14
ДЮСШ Катеринопіль 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14
КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14
ФК Златокрай-2017 vs СК Росава
ФК Тальне vs СК Профіспорт
СК Базис vs Олімп
СК Карбон vs ФК УТК
СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14
ФК “Композити” Ватутіне vs “Цетус” Черкаси
“Профіспорт” Золотоноша vs “Спартак” Золотоноша
Слобода vs Шевченків край
Урожай vs СК Жашківська громада
Патріот vs ФК Халк
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮСШ Маньківка 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
ДЮСШ Тальне 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
“ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ДЮСШ Ватутіне 09-10 vs ДЮСШ Маньківка 09-10
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs КДЮСШ Кам’янка 13-14
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 09-10
ДЮСШ Драбів 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14
РФШОК Родниківка 13-14 vs СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14
«КДЮСШ-1» Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ” Черкаси 13-14
ДЮСШ Маньківка 13-14 vs ДЮСШ Монастирище 13-14
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14
“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14
«Діамант» Сміла 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14
“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14
ФК УТК vs ФК Златокрай-2017
СК Росава vs СК Карбон
СК Профіспорт vs СК Базис
Олімп vs ФК Тальне
“Юність” Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14
“Цетус” Черкаси vs “Спартак” Золотоноша
“Профіспорт” Золотоноша vs ФК “Композити” Ватутіне
ФК Халк vs Урожай
Шевченків край vs Патріот
СК Жашківська громада vs Слобода
ДЮСШ Канів 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
«КДЮСШ-1» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 09-10
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs ДЮСШ Ватутіне 09-10
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 13-14 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14
ДЮСШ Драбів 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14
ДЮСШ Монастирище 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14
ДЮСШ Канів 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14
ДЮСШ Тальне 13-14 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14
КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14
“Дніпро-80” Черкаси 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
ФК Златокрай-2017 vs ФК Тальне
СК Росава vs СК Профіспорт
ФК УТК vs Олімп
СК Карбон vs СК Базис
ФК Граніт vs Ватутіне
ФК Чигирин vs Ураган Кривоносівка
ФК “Композити” Ватутіне vs “Спартак” Золотоноша
“Профіспорт” Золотоноша vs “Цетус” Черкаси
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
СК Профіспорт vs ФК УТК
СК Базис vs ФК Златокрай-2017
Олімп vs СК Росава
ФК Тальне vs СК Карбон
“Спартак” Золотоноша vs “Профіспорт” Золотоноша
Ураган Кривоносівка vs ФК Граніт
“Цетус” Черкаси vs ФК “Композити” Ватутіне
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs “ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10
«КДЮСШ-1» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
“ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 09-10
СК Профіспорт vs ФК Зірка Кропивницький
Ураган-Цетус vs СК Карбон
Рось vs СК Ренет Мліївська ТГ
СК Базис vs СК Росава
ФК УТК vs Олімп
ФК Тальне vs Березняки
СК Росава vs СК Профіспорт
Квітки-АгроРось vs ФК Зоря Миронівщини
ФК Зірка Кропивницький vs СК Базис
ФК Халк vs РДС Михайлівка
СК Ренет Мліївська ТГ vs ФК Тальне
ФК УТК vs Ураган-Цетус
Олімп vs СК Карбон
Березняки vs Рось
РДС vs Квітки-АгроРось
СК Карбон vs ФК УТК
Ураган-Цетус vs Олімп
ФК Зоря Миронівщини vs ФК Халк
Рось vs ФК Тальне
СК Росава vs ФК Зірка Кропивницький
СК Ренет Мліївська ТГ vs Березняки
СК Профіспорт vs СК Базис
Квітки-АгроРось vs ФК Халк
СК Базис vs ФК УТК
ФК Зоря Миронівщини vs РДС
СК Профіспорт vs Олімп
Квітки-АгроРось vs СК Ренет Мліївська ТГ
ФК Зірка Кропивницький vs Ураган-Цетус
СК Росава vs СК Карбон
ФК Халк vs Рось
ФК Зоря Миронівщини vs ФК Тальне
РДС vs Березняки
Шевченків край-2 vs СК Базис
Рось vs СК Росава
ФК Граніт vs Шевченків край
ФК Тальне vs ФК УТК
СК Ренет Мліївська ТГ vs СК Профіспорт
ФК Халк vs Олімп
ФК Шпола vs Ураган-Цетус
Патріот vs СК Карбон
“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14
СК Карбон vs ФК Граніт
СК Росава vs Ураган-Цетус
СК Базис vs ФК УТК
СК Профіспорт vs Олімп
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 11-12
ДЮСШ Канів 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
ДЮСШ Тальне 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
«КДЮСШ-1» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10
ДЮСШ Канів 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14
ДЮСШ Маньківка 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14
ДЮСШ Ватутіне 13-14 vs СК «Ренет» Михайліївська ТГ 13-14
“Дніпро-80” Черкаси 13-14 vs КДЮСШ Кам’янка 13-14
ДЮСШ Драбів 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14 vs СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14
«КДЮСШ-1» Черкаси 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14
ДЮСШ Катеринопіль 13-14 vs ДЮСШ Тальне 13-14
ДЮСШ Монастирище 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14
СК Профіспорт vs СК Базис
ФК УТК vs СК Росава
Ураган-Цетус vs Олімп
Чайка-Лідеа vs СК Ренет Мліївська ТГ
СК Карбон vs Шевченків край
ФК Тальне vs ФК Шпола
Рось vs ФК Граніт
ФК Халк vs Патріот
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Катеринопіль 11-12
ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs «Дніпро-80» Черкаси 11-12
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
«Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12 vs «СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
ДЮСШ Чигирин 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
“ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs ДЮСШ Канів 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs КДЮСШ Кам’янка 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
“ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs ДЮСШ Монастирище 13-14
“Дніпро-80” Черкаси 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14
РФШОК Родниківка 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14
КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs “ЛНЗ” Черкаси 13-14
ДЮСШ Катеринопіль 13-14 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14
ДЮСШ Канів 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14
“Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14
ДЮСШ Тальне 13-14 vs ДЮСШ Ватутіне 13-14
«СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14
“Юність” Черкаси 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14
ФК Граніт vs ФК Тальне
СК Росава vs СК Базис
ФК Шпола vs Чайка-Лідеа
ФК УТК vs Ураган-Цетус
Шевченків край vs СК Профіспорт
Олімп vs СК Карбон
ДЮСШ Тальне 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
ДЮСШ Тальне 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
ДЮСШ Канів 11-12 vs “ЛНЗ-2012” Черкаси 11-12
“ЛНЗ” Черкаси 11-12 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12
КДЮСШ Кам’янка 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12 vs ДЮСШ Городище 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12
“ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14 vs “Юність” Черкаси 13-14
«Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
«КДЮСШ-1» Черкаси 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14
“ЛНЗ” Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10
КДЮСШ Кам’янка 09-10 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 09-10
ДЮСШ Тальне 09-10 vs ДЮСШ Ватутіне 09-10
ФШМ «Явір» Черкаси 09-10 vs «СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10
ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 09-10
ДЮСШ Ватутіне 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Канів 13-14
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14 vs СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14
«ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14
ДЮСШ Монастирище 13-14 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14
“ЛНЗ” Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80” Черкаси 13-14
ДЮСШ Маньківка 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14
ДЮСШ Ватутіне 13-14 vs ДЮСШ Катеринопіль 13-14
ДЮСШ Драбів 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14
«Діамант» Сміла 13-14 vs КДЮСШ Кам’янка 13-14
«СДЮСШОР-Чайка-2012» Черкаси 11-12 vs ДЮСШ Чорнобай 11-12
Ураган-Цетус vs СК Росава
СК Базис vs Шевченків край
СК Карбон vs ФК УТК
СК Профіспорт vs Олімп
Чайка-Лідеа vs ФК Граніт
Рось vs Патріот
СК Ренет Мліївська ТГ vs ФК Шпола
ФК Тальне vs ФК Халк
“ЛНЗ” Черкаси 13-14 vs «КДЮСШ-1» Черкаси 13-14
ДЮСШ “Колос” Лисянка 11-12 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 11-12
ДЮСШ Канів 11-12 vs «Дніпро-80»-2 Черкаси 11-12
ДЮСШ Чорнобай 11-12 vs «Дніпро-80-Макс» Черкаси 11-12
ДЮСШ Катеринопіль 11-12 vs ДЮСШ Ватутіне 11-12
ДЮСШ Городище 11-12 vs ДЮСШ Корсунь-Шевченківський 11-12
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 11-12
«Дніпро-80» Черкаси 11-12 vs КДЮСШ Кам’янка 11-12
ДЮСШ Маньківка 11-12 vs Зоря-ДЮСШ №1 Умань 11-12
“ЛНЗ”-2 Черкаси 11-12 vs “ЛНЗ” Черкаси 11-12
СК «Ренет» Мліївська ТГ 11-12 vs ДЮСШ Чигирин 11-12
«СДЮСШОР-Чайка-2010» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ” Черкаси 09-10
«СДЮСШОР-2009» Черкаси 09-10 vs “ЛНЗ-2010” Черкаси 09-10
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 09-10 vs ДЮСШ Шполянської ОТГ 09-10
ДЮСШ Маньківка 09-10 vs ДЮСШ Тальне 09-10
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 09-10 vs ДЮСШ Ватутіне 09-10
«КДЮСШ-1» Черкаси 09-10 vs ФШМ «Явір» Черкаси 09-10
ДЮСШ Ватутіне 13-14 vs «ЛНЗ-Лебедин» Шполянської ОТГ 13-14
“Юність” Черкаси 13-14 vs “Дніпро-80”-2 Черкаси 13-14
Зоря-ДЮСШ №1 Умань 13-14 vs ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 13-14
СК “Жашківська Громада” Жашків 13-14 vs РФШОК Родниківка 13-14
«СДЮСШОР-Чайка» Черкаси 13-14 vs ДЮСШ Драбів 13-14
КДЮСШ Кам’янка 13-14 vs «СДЮСШОР-Чайка-2014» Черкаси 13-14
“Дніпро-80” Черкаси 13-14 vs «Діамант» Сміла 13-14
ДЮСШ Монастирище 13-14 vs ДЮСШ Маньківка 13-14
ДЮСШ Канів 13-14 vs “ЛНЗ-2014” Черкаси 13-14
ДЮСШ Тальне 13-14 vs СК «Ренет» Мліївська ТГ 13-14
ДЮФШ «Базис» Кочубіївка 2012 11-12 vs ДЮСШ Тальне 11-12
Ураган-Цетус vs СК Карбон
Олімп vs СК Базис
СК Росава vs Шевченків край
ФК УТК vs СК Профіспорт
Рось vs ФК Тальне